Geriİade
Firmamız bünyesinde ücret karşılığı hizmet alan müşteriler, aşağıda yer alan ek maddelere göre geri iade talep etme hakkına sahiptir. Geri iade koşulları içerisinde yer alan ana maddeler kapsamı dışında yer alan servis hizmetleri prosedür dışı olup hiçbir şekilde geri iade için talep bildirimi gönderilemez. İade dışı kalan hizmetlerde geri iade uygulaması devre dışı kalıp, başka bir teklif önerisi yapılamaz. serverturk İnternet Hizmetleri, İstediği zaman bu sözleşmeye yeni madde ekleme, çıkarma ve Düzenleme hakkına sahiptir.

Madde 1

Ücret gönderimi esnasında yanlış hesap numarasına gönderilen tutarlar karşısında sorumluluk müşteriye ait olup, serverturk İnternet Hizmetleri tarafından geri iade yapılmamaktadır.

Madde 2

Geri iade koşullarına uygun olan hizmetlerin fatura tutarlarından %KDV tutarı ve hizmet kullanım günü ücretlendirme üzerinden düşülerek kalan miktar müşteri tarafına iade yapılmaktadır.

Madde 3

Alan adı (domain) kayıt, yenileme ve transfer işlemlerinde ICANN ve başka firma/firmalar tarafından sağlanan daha önceden belirlenmiş yönergeler doğrultusunda online olarak tescil edildiğinden domain hizmetlerinde geri iade yapılmamaktadır. Tescil edilen domain, müşteriye ait olup kayıt edilen tarihten itibaren hizmet süresinde tüm teknik destek gerekli personellerimiz tarafından sağlanacaktır.

Madde 4

Firmamız bünyesinden alınan sunucu, vds, vps, lisanlar ve domain tescil işlemlerinden dolayı iade talebi kabul edilmemektedir.

Madde 5

Ücreti ödenmiş olan Hosting ve Reseller ürünlerinde gerekçesi sunulduktan sonra 7 gün içinde müşteri geri iade talebi gönderebilir. Geri iade talebi yapılırken keyfi olarak geri ödeme yapılmayacak, iade için geçerli gerekçeler firmamız tarafına sunulacaktır. Geri iade süresi 7 gün olup bu süre dışında yapılan bildirimler geçersizdir.

Madde 6

Ödeme tutarını göndermeyen ürünlerde geri iade kapsamı içerisinde olmayarak ücret ödemesi yapılmamaktadır.

Madde 7

Geri iade koşullarında firmamız tarafından ortaya çıkacak durumlarda iade koşulları tekrar gözden geçirilip gerekli inceleme ve uygulamalar çalışanlar tarafından uygulamaya koyulacaktır.


Mail adresiniz :
Şifreniz :
Şifrenizi mi unuttunuz ?

Ürün ve hizmetlerimizden yararlanabilmeniz
için ücretsiz ve hemen kayıt yaptırmanız yeterli olacaktır !

geri ödeme garantisi

Satın aldığınız ürülerimizde %100
koşulsuz şartsız geri iade
bulunmaktadır !

müsteri memnuniyeti

Firmamız uzman personeli ve yeterli
alt yapısı ile %100 müşteri
memnuniyeti garantisi vermektedir !

faaliyet belgesi

Tüm belge ve şartları yerine getiren
firmamız TIB onaylı faaliyet belgesine
sahiptir. Belge No : 0000

online ve güvenli alısveris

Sitemiz xxx SSL sertifikası ile koruma
ve kayıt altındadır. Kredi kartlarınız ile
7/24 Online alışveriş yapabilisiniz.

%99 uptime garantisi

Sunucularımızda kullanılan yüksek ve
kesintisiz bağlantı ile %99,8 uptime
garantisi vermekteyiz...